Wiadomości na problem ciężarówek

Wiadomości na problem ciężarówek

Mack Trucks, Inc. jest producentem samochodów ciężarowych w Ameryce spośród chałupą w Greensboro, N.C, jakkolwiek fabryka produkcyjny znajduje się w Spodniej Macungie Township w Pensylwanii, spośród dwoma innymi w mieście Middletown, PA. a także w Dublinie, VA. Ilości odwracalne do pojazdów, jakie muszą kierownicę po przyzwoitej paginie zbyt granicą znajdują się w Brisbane, Queensland w Australii dodatkowo dojrzałe do dystrybucji na całym ziemio do sprzedaży.

Historia Mack Trucks Spółki

Mack Trucks zaczęło się w 1890 roku, kiedy John M. Mack zaczął wykonywać pracę w firmie, jaka przyrządzona wagonami w Brooklyn, Oryginalny Jork nazywany Fallesen & Berry. Dubel lata później jego zakonnik August, nabywał jednostkę, zaś dwanaście miesięcy później trzeci zakonnik, William, sprzęgnięte spośród nimi. W 1902 roku został przemianowany na Mack Brothers Company dodatkowo rozpoczęła pracę autobusów. Ale wręcz siedem lat później nietradycyjny jedność dodatkowo pół tonowy auto został wtajemniczony na skroś jednostkę. W 1910 roku do tej pory dwoje bracia Mack, Józef dodatkowo Karol, dorzucił do firmy dodatkowo jest to robił lokomotyw dodatkowo wagonów, zaś dodatkowo autokary dodatkowo ciężarówki. W sąsiednim roku, znajdują się sprzęgnięte spośród napędem Saurer Truck Spółkę ustanawiają International Motor Truck Company (IMTC). W 1916 roku uczynili nowe ciężarówki Mack AC, zaś niedługo z kolei, więcej aniżeli 4 0.000 spośród właśnie tych modeli zostały sprzedane. W przeciągu najbliższych kilku lat, jest to odkrywcza biznes istniała pierwszą pomieścić dreny powietrza, dreny oleju, hamulce zasilania dodatkowo nasypy pociągowe do samochodów ciężarowych. Z wykorzystaniem 1922 przeobrażono nazwę spośród renesansem do Mack Trucks, Inc, zaś oni zapożyczyli alegoria korporacyjnej obecnie wspólny spośród Macks, lubego buldoga.

Mack Trucks Bulldog

Pierwsza nakrycie buldog motyw zdobniczy został wyrzeźbiony na skroś Alfreda Fellows Masury, konstytutywny inżynier Companys ‘dziesięć lat później dodatkowo jest to było chwałą na rzecz ciężarówek dokonanych na skroś nich do owej pory. Producent ciężarówki dostał tego rodzaju wziętego ksywa w 1917 roku w czasie Dodatkowo wojny światowej Brytyjscy żołnierze określali ją Mack Bulldog ze względu na zjawisko, iż auto był pono uporem buldoga dodatkowo przypomniał im o osobistym kraju Buldog talizman.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s