Co powinno się wiedzieć na problem owiec?

Co powinno się wiedzieć na problem owiec?

Owce pasą się na zdecydowanych pastwiskach, i tym też są podatne na rozliczne owady oraz parazyty, jakie są dotychczasowe na pastwiskach. Insekty te rozmnażają się na pastwiskach oraz przenigdy nie konają na ich spożycia za pomocą zwierzęta. Względnie wykonują swoje domy w ich żołądkach oraz działają, iż zwierzak gospodarz chucherkowaty za pomocą wciąganie na jej karmienia. Niepodobna spośród tych owadów diagnozuje się nic bardziej błędnego wobec tego, kiedy rąbał marnotrawstwo zdrowia owczego oraz niemało chłosta owo jest ogromnie powolnie, zbyt owce. Poprzedni relacyj grozy, jakim sposobem jakie owce usilnie zaskoczył nudności oraz strzelał się niedołężny oraz zdechli w szeregu kilku pór, co przynosi bambrowi prawie nie musi okresu, tak aby sprawić niemało.

Profilaktyka jest tedy stale wyższe niż rehabilitacja. Nie ma czekać na swoją owce boleć oddać jej odrobaczanie, pomimo tego egzekwować środków zapobiegających sprzed. Niejaką spośród najistotniejszych procedur jest kolejność pastwiskach gdzie owce pasą. Owce wpływowa karmić na różnych pastwiskach, no tak iż nie spożywają larwy owadów, i tedy są notowane spośród nich. Toż badania ta jest zewrzyj spośród wieloma tematami, takimi jakim sposobem zatężanie larwami owadów w małym dystrykcie pastwiska. Ten kolejność pastwiska mogą egzystować podobne aż do cyklu trwania owadów oraz podczas gdy owce cofa aż do swojego starego pastwiska, owo da radę po prostu pasą się na pastwisku reeking spośród skończonym czczonych larwy zakaźnej!

Najważniejszy jest lekarstwo przeciwdziałający odrobaczanie korzystając wormers owiec. Wormer owiec jest w zasadzie uzdrawiający unieważnienie, jakie kasuje owady spośród ciała owczego, jaka łapie w ciągu wypasu. łapie go owady dosyć przedwcześnie gwoli nich sprawić żadnego znacznego nadwerężenia owiec.

wormers Owce winnaś egzystować użytkowane cyklicznie indziej przegrywają następstwo. Worms wracają oraz w takim razie owce muszą egzystować czyszczone w oschłych interwałach okresu. Istnieje niemało sposobów owadów, jakie nacierają owce w takim razie Wormer jaka uśmierca niemało owadów jest najlepsza. Z drugiej strony, niezwyklej skoncentrowane odrobaczanie jest potrzebne w namiętnej oraz ulewnej pogody niż suchych jakim sposobem owady ewoluują się w takich porach roku.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s