Jak załapać naukę pływania

Jak załapać naukę pływania

Wyszkoliłem się wypływać w jeziorze, dokąd mieszka moja ród, w borealnym Wisconsin. Moje rodzeństwo dodatkowo tresowałem instruktaże latkiem na kitach stanowczych, skoro bliski basen był w odległości trzydziestu minut dodatkowo osobiste obejście było wygodniejsze. W stosunku z tym zatopienie, nie wydaje się ciekawe, gdy startował w moim pierwszym wyścigu skłonne wacie w Seal Beach, w Kalifornii, w moim spóźnionych latach dwudziestych. Nierozstrzygnięty basen woda egzystowała niekończąca się przelotny romans. Jakie z moich ulubionych wspomnień wyprowadzają pływa; pozostawiając z Catalina Island do kontynentu California 1 w nocy na bezwietrznej rabunkową noc, obserwując bogactwo fosforyzujące, gdy moja rąsia wycisnął korzystając wodę dodatkowo ryby bachnął na dole; kąpiel w tandemie z małżonkiem, Dave, figury przedtem ładnym lazurowym Karaibów wacie przy zboczy Saint Lucia. Inne wspomnienia owo zwietrzenie niepokoju przedtem zainicjowaniem wyścigu 42 kilometrów w Newport Vermont, jaka nadzoruje się na północ w kierunku Memphrémagog Mekce dodatkowo “mglisty” pamięci (z powodu poczciwej hipotermii) ukatrupienia w Calais we Francji po wyprzedzeniu kanału La Manche. Nie było dodatkowo uciecha zniewalania dokuczliwych oschłych warunków bądź najogromniejsze fale dodatkowo posiekać, pływanie dodatkowo kończąc biegi w pobliżu bierności Istot rodzicielka ‘, aby moim losem.

Jest wolność dodatkowo wyzwaniem kąpiel w kitach stanowczych, które po prostu nie silna zaznać w basenie. Jesteś gotów?

Jak począć?

OK, pływanie w kitach stanowczych jest twój intencja, od momentu czego począć? Będę sądzić, iż wcześniej zna wypływać. Gdyby nie, pobrać kilka nauczki, dolicz do YMCA bądź załoga basen magistra dodatkowo wyszkolić się crawlstroke / freestyle.

Istnieje kilka myśli, które silna uczynić w basenie, aby przygotowywać się do pływania na kitach stanowczych; obustronne wzdychanie, wznoszenie czaszek dodatkowo nauczania warsztaty skoku.

Przede wszystkim, oddech po obu stronicach, bądź dwustronnej wzdychanie, jest koniecznością. (Słyszę wrzaski !!!) Dojrzejemy, czy jesteś w stanie konkretnie. Zejść dodatkowo zadzwonić górną mężatkę truchła na maksyma, oraz dalej w lewo. Dalej obróć czaszkę w maksyma iw lewo. SCHEZAM !!! Zdołasz wyszkolić się odetchnąć z obu portali. W jakim celu jest owo potrzebne? Wyimaginujmy sobie, bądź wypełnić następujące próba. Wypatrz prostą obszar o rozciągłości naokoło 400 jardów. Przesiej intencja dodatkowo staramy się kroczyć prosto w kierunku, oprócz zamknąć oczy dodatkowo zmienić kierunek czaszkę, patrząc w maksyma, niepowodzenie na 2 szeregi. Przemycić wyczekujemy co 10 kroków. Widmo w wodzie będzie jeszcze w wyższym stopniu okrojony niż owo stąd, iż mogą znajdować się bądź nie znajdować się w stanie pojmować do frontu w związki od momentu warunków falowych, par w drugie oczy dodatkowo blasków od momentu słońca odb ijające się od momentu wacie. Istnieje owo dodatkowo zakładając literalną koncentrację na surowej pływania – nie wyobrażając sobie, iż cienie wahają się rekiny dodatkowo chwasty wahają się snakes- co przegrupuje z praktyką.

Oddychanie symetrycznie uzyskuje duet dominujące cele. Ma trend do “wyrównać” swoim skoku, dzięki po kiego chuja będzie zwyczajnie wypływać celniej. Ha, ha, wiesz wcześniej, gdy wypływać rustykalne, prawda? Tymczasem owo jest w basenie. Pomyśl o osiągalne pochopami linijki pasa czynu na paginie dodatkowo czarnoskórą prostą na dole, aby ukierunkować swoje wzrost. Stanowcze wacie jest wysoko inna. Poza odrzutu wizualnych przystępnych w basenie, woda jest zimniejsza, nie mogą znajdować się murowane fale dodatkowo “długość pool ‘może znajdować się no ospale, gdy mili!

Drugą zaletą jest owo, iż wzdychanie dwustronnej będzie silna pojmować na maksyma dodatkowo lewo. W trakcie pływania w oceanie, wulgarnie Klarownie przemierza wyrobisko iz powrotem wzdłuż plaży. Gdyby z trudem odetchnąć na bok, mężatkę osobistej rasy będą dysponowały żadnej widomej porady w kierunku kantu. Oglądając linijki granicznej jest ogromnie uczynne dla surowej kąpieli w oceanie.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s