Pyszne i niskokaloryczne dania

Pyszne i niskokaloryczne dania

Zdrowa żywność

Czerstwy jadło w tygodniu: Turcja Pita-wich w / wynikami i serem niskokaloryczne Reszty propozycja: Hummus spośród Pita Chips

Akurat w nastroju aż do jakiegoś indyka bodaj owo nie w otoczeniu Dziękczynienia, niemniej jednak kto mówi, że można sycić się tylko indyka o tej porze roku? Oto jadło, kto może być mocniej niby opcja lunchu, niemniej jednak zdołają być prosto zużytkowane w charakterze kolację w funkcyj odkąd analogicznego, co jesteś w nastroju. Bajeczną materią w tych Turcja ciśniony kanapki owo, że bywają wielce ruchomy toteż biorąc jeden na lancz w czasie pracy może być wielce proste do zrobienia.

Ponadto, jeżeli nie testowałem powoływać do życia osobiste hummus i ciśniony chipsy nim, jesteś na kurowaniu, jeżeli spróbujesz się końcówek posiłków propozycja. Wybitnie banalne aż do zrobienia w niecałe 5 minut znacznie mocne niskokaloryczne opcji, w przeciwieństwie aż do normalnego spojenia sody i chipsy.

Niezbędne akcesoria – piekarnik – blacha aż do pieczenia – 1 piekarnik torba duszenie – 2 małe kuchenka garnki

Czas upitraszenia – 5 minut

Gotowanie Moment – 45 minut

Składniki (4-6 porcje) – 2 funty Turcja Pałki – 1 zapakowanie farszu indyka – 1 może żurawina sos – 1 zapakowanie ciśniony pełnoziarniste wyrób piekarski – 1 łyżeczka odkąd siebie: czosnek w proszku, pieprz cayenne, dosmaczona solą, i pieprz – 1 worek pieca – 1 nieduży pojemnik malin (lub dodatkowych przydatnych owoców) – 1 pojemnika niskotłuszczowego twarogu (lub jogurt język Homera zamiast)

Dla Hummus i wypiekane Pita Chips – 1 może Garbanzo fasolki (ciecierzyca) – 1/4 szklanki orzeźwiającego soku spośród cytryny – 1/2 szklanki oliwy spośród oliwek – 1 ząbek czosnku – 2 łyżki kminku – 1 łyżka (pasta spośród sezamu) Tahini – 1 łyżeczka , dosmaczona solą – automat kuchenny

Wskazówki

1. Przepłukać indycze podudzia wobec interesowną wodą i zapożyczyć ze skorupki, jeżeli musisz pozbyć się analogicznego daremnego, aż do tuczu frakcyj. Pomieść zmyte odkąd w granicach worka batuty piekarnik, kto będzie świętowany aż do ich kucharzenia.

2. W niewielkim naczyniu połączyć marynat i połączyć widelcem. Skroplić i przypuścić atak marynatami pełnego podudzia w granicach worka, natomiast z kolei spleść worek i zestawić w schładzarce z wykorzystaniem 30 minut, porę, względnie nawet spośród dnia na doba, jeżeli po prawdzie potrzebowałbym przypraw aż do smaku mięcha.

3. Podczas gdy będziesz zrealizowany, żeby pichcić indycze podudzia, Rozgrzej piekarnik aż do 375 pułapów. Pomieść szczelną torebkę pieca na zenicie blasze i pomnij, żeby przedziurawić nieco małych wentyli w górnej frakcyj torby aż do obiektów wentylacji. Gdy piekarnik może być zrealizowany, skonfigurujże tacę na centralnej stelaża i zestawić minutnik na 45 minut. * Upewnij się, że torba nie może smyrać ścian pieca.

4. Jako że farszu i Żurawina sosem zarezerwuje tylko około 5 minut, posmakuj niepowodzenie tak zostaną one dokonane po niepowodzenie indor będzie zrealizowany. Do farszu jesteśmy skazani 1/4 szklanki margaryny / masło i watę, tylko pomnij, żeby czynić adekwatnie ze dyrektywami na idea zakupionego pudełka, niemniej jednak w większości przypadków będziesz sprowadzić wody spośród masłem aż do gotowania, natomiast z kolei wspomnieć talia farszu. Na rzecz sosem żurawinowym, basta otworzyć kompozycja może i ulokować w niewielkim garnku na niskie temperatury i mieszać odkąd czasu aż do czasu.

5. Gdy timer w celu pierścionków indyka, pomału wysupłać przedwieczny, cut open torbę i kawałeczek aż do mięcha, żeby sprawdzić, oznacza to pozostało ono przygotowywane na tak wiele detalicznie aż do osobistych potrzeb. Jeżeli nie wypożyczać spośród powrotem w piecu, w 5-minutowych interwałach aż do momentu dostania chcianego dla zdrowia. Po powstrzymaniu indyka, korzystając czy też widełki względnie cnotliwe grabie, odkleić niby najwięcej mięcha, niby owo możebne i szmata / pokroić na małe ścinki. Palcami po prawdzie może odciążyć sprawdzić, małych padlina i ścinki chrząstki widły może przepuścić. To nie może być potulne kąsania na padlina, toteż nie zasuwajże się sondowanie mięcha pomału.

6. Po rozkruszone tak wiele indyka, niby można spośród podudzia, formowanie linijki wytwórczej w celu osobistych pitawiches Turcji. Z jednej strony powłoką chleba ciśniony spośród sosem żurawinowym mas, natomiast z kolei wspomnieć wysmukłą szychtę farszu, wreszcie ścinki indyka. Z umiarem oddać na pół niby taco i presto, natomiast pitawich indyka.

7. Ostatnim pierwiastkiem działalności może być aż do mycia / wyciąć owoce jesteś wybrany nosić spośród tym posiłku. W tym przypadku malin płukano, poklepał jałowa papierowym ręcznikiem, natomiast serwowane na zenicie spośród czterech łyżek twarożku. Nie zapomnij zaaprobować owo 500 kalorii posiłku, popijając znaczącą szklanką wody, żeby utrzymać kwota dawki adekwatne.

Zdrowe Reszty Pomysł: Hummus spośród Pita Chips

Ten propozycja pojawił się, ponieważ chleb ciśniony był świętowany aż do podstawowego posiłku, owo zrobiło, ponieważ fetowane pomocne plastry żeby sztony ciśniony i co idzie najlepiej spośród frytkami ciśniony? Hummus! Zaczyna być owo okazałe, przeróżne w proteina niskokaloryczne przekąski, które wytrzyma rzeczywiście mniej aniżeli 5 minut, żeby oporne tylko utwór kuchennego.

Po prymarne, żeby wypiekane chipsy ciśniony, odnowić nieco oliwy spośród oliwek spośród obu stron ciśniony, natomiast z kolei wykorzystywać noża aż do cięcia na małe ścinki. Ulokować na blasze w gorączce 350 pułapów z wykorzystaniem 5 minut, z kolei wysupłać, obrócić każdy kawałeczek kleszczami względnie widelcem, natomiast z kolei piec z wykorzystaniem następne 5 minut. To może być!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s