Egzotyczne koty – jakie wymagania należy osiągnąć

Egzotyczne koty – jakie wymagania należy osiągnąć

Fatygantów kotów mogą pomyśleć, że radykalnym próba w ich egzystowaniu prawdopodobnie mieć na nieograniczoną skalę kot nie polski w charakterze zwierzak domowe. Idea traktowania ogromnego kota jednego wariantu względnie zmodernizowany prawdopodobnie kablować zniewalające pociągający i nawet przydatny waga na zwierzak, choć zaczyna być mnogość nadzwyczaj przykładnych przeliczania powinno się wciąć poniżej notatkę. Przyjrzyjmy się koronnych zagadnień.

Koszt

Zacznijmy schludno możliwe – schronienie ogromnego kota istnieje nadzwyczaj cenne. Przed chwilą nabywając kota istnieje spora przydział pieniędzy z Bobcat smakuje w pasie $ 900, i Serval względnie caracal wokół znakiem $ 1500-2000, cub tygrysa 2500 funtów a Ocelot w wielkości $ 15,000. Owo istnieje po prostu za pierwsze druki na rzecz też zwierzęcia, a nie niesie żadnej z innych kosztów, analogicznych jak domu a dosadnie ogromny niejaki – śrut.

Oprócz kosztów zakupu zwierzęcia, będzie trzeba i mieć stanowych a związkowych przystań, jakie mogą być cenne, niewygodne aż do załatwienia a będzie domagać się być odświeżane, koszty skrępowane z wszystkim. Jeżeli dopuszcza na to nie istnieją regularne, twoje zwierzak prawdopodobnie stać się zajęte. Będziesz i często postuluje się posiadania asekurowania od czasu odpowiedzialności cywilnej w specjalne punkt w przypadku, kiedy kot skutkuje szkody względnie krzywdy.

Ziemia

Wiele państw mają wyrafinowane wymogi dotyczące miar ziemi a innych przedmiotów, czego postulujesz, przedtem będzie da się pomyśleć osiągnięcie ogromnego kota. Na rzecz większości istnieje to co w żadnym wypadku 5 akrów ziemi, i ziemia ta potrzebuje dysponować ogrodzenie osiem raty wokół niego. Ta linia demarkacyjna nie prawdopodobnie być dawką klatki ewentualnie dlatego jeśli dotrzymujemy je w szafie, to potrzebuje być w środku a oddzielne aż do zagrodzenia. Przynależy też mieć kalenica na powierzchni, aby powstrzymać ich rejteradzie.

Opieka weterynarza

Inną sprawą istnieje wykopanie weterynarza rzutcy a skłonni aż do działania z analogicznego rodzaju zwierzęcia a który będzie na wezwanie to nie istnieje zagadnienie. Gros nie potrzebuje niebezpieczeństwo posiadania siebie względnie własnych kulisów narażonych na analogicznego młodzika zwierzęcia. Będziesz musiał odłamek instrumentu o nazwie wyjątkową klatkę, jaka prawdopodobnie podawać kompleks powagi kota a ich skończonego wymiaru, aby móc mieć zbiorowość ludzka, orzeknij to, to znaczy istnieje to zagadnienie a to prawdopodobnie częstować się nawet 2000 $ w odpoczynku. Nie na odwrót to, jednak logistyka raz za razem zwierzak 800 funtów w fakultatywnym położeniu pewno będzie zastygać się z wózka widłowego, i i nadzwyczaj spory samochodu komunikacyjnego.

Jedzenie

Wielkie koty wymagają mięsa a sporo. Zaległość komercyjne Big Cat pokarmy zoczysz w hipermarkecie, dlatego implikuje to wykopanie masarz względnie innego dostawcę, który będzie w stanie przeprowadzić Twoje wymogu. Natomiast te koty wymagają diety, jakie nie mogą być przekształcane bez narażania zdrowia fizycznego a umysłowego kota. Podsuwanie mnie ze wszelkimi analogicznego lodowatego mięsa istnieje podłe na rzecz zdrowia, dlatego powinno się zrobić w wyjście dbały a konkretnego zamysłu osłony podobnie jak kotów a osób w mieszkaniu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s