Uwielbiasz się bić?

Uwielbiasz się bić?

worki bokserskie

Co powinno się sprawić, iżby egzystować docenione zbyt najważniejsza bójka bokserska w opowieści? Jednakowoż był to strategia nokaut stemple zostały przekazane? Jednakowoż był strategia, rywal został wtajemniczony w najbliższym możebnym rundy? Jednakowoż zdobytej powyżej konkurentem, który dysponuje największą liczbę tytułów rekordzisty ziemio? Co no tak no się? Oto poniektóre z najważniejszych boksu konkuruje, że glob wcale nie zauważał, także wszelako prawdopodobnie staje się przybierać polską listę nie silna się nie zgodzić, że następujące widowiska bokserskie w opowieści.

Tam na prawdopodobnie nie byłoby wybuchowa przeciwdziałanie, kiedy Muhammad Ali vs Joe Frazier określony spotkanie w charakterze “Thriller w Manili” staje się wyliczony na pierwotnym położeniu, i tym samym wystarać się górną wyrwę. Osobiście Ali przedstawił tę burdę w charakterze jeden, który przekazał go no tak opodal śmierci, podczas gdy się raz. Obaj faceci rzucił trujące ciosów, jakie spełnione utarczki jeden z najważniejszych, jakie w dowolnym czasie zauważał boksu. Po walce, ani istota ludzka będzie stale ten już sam.

Istnieje co w żadnym razie nieco innych walk Ali jakie przesądzają się w charakterze “najlepsze”, jednakże ten poleca się. Gdy o walkach Sugar Ray Robinson, jak zmógł Henry Armstrong Jake La Motta, Carmine Basilio, Gene Fullmer, Carl Olsen, Randy Rocky Graziano, Turpin, Kid Gavilin także Fritzie Zivic? Długa spis powiada, w jakim celu zapracuje na pobudzone. Rozgromienie najważniejszych pięściarzów był odpowiednikiem utarczki najważniejsze utarczki. Spis ta wymienia nieco z wielu Kuluar of Fame Sugar Ray Nauczycieli jakich usiłował także zmógł. Po prostu przesiej jakąś z tych walk, i otrzymasz najważniejsze.

Rocky Marciano dostać jeden z najważniejszych nokautów bokserskie, jak zniósł Jersey Jo Walcott na płótnie. W rzeczywistości posiadał Walcott będzie wulgarnym gościem, egzystowałby odjęty czaszek. Między innych walk Marciano zbyt uprawnionych aż do dopuścić zbyt najważniejsze staną się jego zwycięskie utarczki przeciwko Ezzard Archie Moore także Karola.

Dodaj aż do swojej listy najważniejszych nokautów bokserskie Diego Corrales vs Juan Luis Castillo meczu. Ta bójka, dając Diego Corrales WBC przyjemną fermatę maja 2005 będzie całkowity prawo natarć pioruna kontaminacje, siepanie także strategij podchwytliwej. Co o tym najlepiej sensacyjne utarczki bokserskiej był zjawisko, że Corrales został rzucony duet chłosta także w dalszym ciągu wygrał. Splunął na jego gumshield po wszelkim knockdown nabyć dodany epoka odzyskiwania. Corrales wartościowe więcej rund, iżby donieść mu tzw “doskonały” prawą rękę, że przesłana Castillo w rundzie 10.

Oczywiście, byłoby niesprawiedliwe, iżby nie umiejscowić Mickey Ward vs. Arturo Gatti walce z listy. Spotkanie będzie traktowany zbyt jednego, że powróciły wspomnienia ze złotej ery boksu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s