Jak księgowy wpłynął na moje finanse

Historia rachunkowości jest specjalistą , międzynarodowa przeglądający czasopismo , które stanowi forum dla publikacji wysokiej jakości rękopisów na historycznym rozwoju rachunkowości . Czasopismo jest uznawane jako czasopismo premier w swojej dziedzinie i jest cenionym źródłem informacji dla naukowców , praktyków i studentów , którzy chcą poszerzyć zrozumienie przeszłości rachunkowości oraz wyjaśnienie prezent rachunkowości za . Historia rachunkowości jest czasopismem o rachunkowości Historia Special Interest Group Stowarzyszenia Rachunkowości i Finansów z Australii i Nowej Zelandii .

narada księgowych
Unikalne tematy

Jako głównego międzynarodowego czasopisma badawczego , Historia księgowe służy do góry zrozumienie interakcji rachunkowości i jego środowisk społeczno – gospodarczych i politycznych w kontekście historycznym . Korzystanie z perspektyw teoretycznych zaczerpniętych z odpowiednich dziedzin , takich jak socjologia , ekonomia i teorii politycznej jest zachęcany w prowadzeniu dochodzeń , badań wyjaśniających w przeszłości rachunkowości za . Referaty przyjęte do publikacji podlegają podwójnej ślepej próby przegląd w celu zapewnienia dyscypliny akademickiej i wytrzymałość , a także w celu zapewnienia integralności .

Tematy

Dokumenty , które są odpowiednie do publikacji w historii rachunkowości obejmują szeroki zakres tematów i okresów oraz różnych podejść metodologicznych , w tym ; biografii , prosopography , historii instytucji, historii rachunkowości sektora publicznego , historii gospodarczej przez księgami i porównawczej międzynarodowej historii rachunkowości . Badania takie mogą obejmować instytucje handlowe i publiczne , jak i instytucje społeczne , w tym domu rodzinnym i instytucji religijnych , a są mocno w archiwum , zawierające pisemnych lub ustnych źródeł . Badania na całym czasie i przestrzeni szczególnie zachęcane są . Zagadnienia specjalne tematyczne publikowane są od czasu do czasu w celu wspierania badań naukowych w słabiej rozwiniętych dziedzin dochodzenia lub w ramach powstających lub powracającymi tematami współczesnej rachunkowości .

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s